محصولات

[siteorigin_widget class=”WP_Widget_Custom_HTML”][/siteorigin_widget]

شرکت سامانه‌های هوشمند نسل سوم ارائه دهنده خدمات تولید نرم‌افزارهای تحت وب و موبایل با بیش از ۱۵ سال تجربه در سازمان‌های مختلف بزرگ، متوسط و کوچک توانسته است خدمات خود را توسعه دهد. سامانه اتوماسیون اداری تحت وب سیما نوین به عنوان محصول اصلی شرکت سامانه‌های هوشمند نسل سوم ارائه دهنده امکانتی است که در آن سازمان‌ها می‌توانند خدمات اتوماسیون و دبیرخانه خود را به صورت نرم‌افزاری انجام داده و به راحتی در یک صفحه و با تعداد کمترین کلیک تمامی کاربران بر اساس چارت سازمانی و دسترسی‌های تعریف شده امورات محوله را انجام دهند. با توجه به تجارب بسیار موفقی که در زمینه اتوماسیون اداری تحت وب و همچنین توسعه آن بر روی اپ موبایل داشته‌ایم امروزه ارائه این خدمات با ضمانت اجرایی در اختیار سازمان‌های مختلف می‌باشد. همچنین در این راستا و با توجه به درخواست‌هایی که از مشتریان خود داشته‌ایم موضوع تبدیل اطلاعات از سیستم‌های دیگر و آوردن نامه‌ها و اسناد دیجیتال به محیط اتوماسیون اداری سیما نوین بارها و بارها با توجه به تنوع اتوماسیون‌ها صورت گرفته و کارشناسان این شرکت دارای تجربه بسیار خوبی در این موضوع می‌باشند.

[siteorigin_widget class=”WP_Widget_Media_Image”][/siteorigin_widget]

علاوه بر توسعه و استقرار نرم افزار اتوماسیون اداری تحت وب و همچنین نسخه موبایل این سامانه یکی از فعالیت‌های شرکت سامانه‌های هوشمند نسل سوم توسعه نرم‌افزارهای تحت وب بر اساس نیاز مشتری می‌باشد. این نیازها بیشتر بر روی محور کاهش هزینه‌های سازمانی تحلیل و در نهایت به صورت یک طرح عملی و اجرایی درآمده و برای موافقت در اختیار سازمان مشتری قرار می‌گیرد. توسعه نرم‌افزارهای سفارشی در شرکت سامانه‌های هوشمند نسل سوم نیز بیش از یک دهه تجربه را شامل شده و در این یک دهه کارشناسان خبره شرکت توانسته‌اند سامانه‌های متعددی را در اختیار مشتریان خود قرار دهند. برای عملکرد بهتر و نتیجه مطلوب قبل از شروع توسعه هر برنامه طی یک سناریوی مشخص جلسات فنی و تحلیلی برای استاندارد سازی نیازها در نظر گرفته می‌شود و با توجه به اطلاعات مستند شده برای شروع مرحله توسعه یک جدول زمانبندی تعیین می‌گردد.

[siteorigin_widget class=”WP_Widget_Media_Image”][/siteorigin_widget]

معماری استفاده شده در توسعه نرم‌افزارهای تولیده شده در شرکت سامانه‌های هوشمند نسل سوم در اکثر مواقع مبتنی بر Agile می‌باشد. در برخی از کیس‌های ارائه شده توسط سازمان‌ها تحلیل جامع و از ابتدا همه نیازها در نظر گرفته شده است و بر این اساس می‌توان از معماری‌های RUP نیز استفاده نمود. در نهایت به دلیل اضافه کردن آیتم‌های دیده نشده در ابتدای کار بهتر است معماری Agile محور کار تیم تولید باشد. تیم تولید در همه موارد و به ویژه بستر .NET و  JAVA تخصص کافی داشته و در حال حاضر اقدام به تولید و ارائه نرم‌افزار برای بازار خارج از کشور نموده است تا با هدف صادرات نرم‌افزار تجارت خود را در سامانه‌های هوشمند نسل سوم به خارج از مرزهای کشور برده و بتواند در کنار ایجاد فرصت کاری جدید برای جامعه برنامه‌نویسی سطح دانش فنی خود را نیز افزایش دهد. برای توسعه کار خود در این زمینه لازم دانستیم تا تیمی مجرب را در بخش تولید اپ موبایل به مجموعه تولید اضافه نماییم و اولین محصول جامع خود در این زمینه را که اپ اتوماسیون اداری می‌باشد با موفقیت مورد تست قرار داده و در اختیار مشتریان خود قرار دهد. در حال حاضر نسخه ترجمه شده انگلیسی نرم‌افزار اتوماسیون اداری تحت وب و اتوماسیون اداری موبایل موجود می‌باشد و نسخه عربی این اتوماسیون در حال تهیه است. بر اساس سفارش مشتریان شرکت آمادگی دارد تا اتوماسیون را برای هر زبانی در کمترین زمان ممکن آماده و دراختیار مشتریان در شرکت‌ها و سازمان‌های بزرگ، متوسط و کوچک قرار دهد.

موضوع اتوماسیون اداری تحت وب و اتوماسیون اداری نسخه موبایل شاید تحلیلی از نیازهای سازمان‌های داخلی کشور ما باشد. اما ما برای کاربرد سامانه اتوماسیون اداری بحث تخصصی را بر روی پیاده‌سازی فرآیندها و مدیریت آنها انجام داده‌ایم. یکپارچه‌سازی یک موتور BPMS به نام Bonita که موتوری تایید شده در شرکتهای بزرگ بین‌المللی است موجب گردیده تا اتوماسیون اداری سیما نوین به یک ابزار بسیار قدرتمند و در عین سادگی پرکاربرد تبدیل شود به گونه‌ای که تقریبا هر سازمانی بتواند اسناد دیجیتال خود را در یک چرخش مشخص در نهایت توسط نرم‌افزار اتوماسیون اداری ذخیره و بازیابی نماید. استفاده از این موتور BPMS که محصول شرکت BonitaSoft می‌باشد به دلیل مبتنی بودن بر زبان جاوا انعطاف بسیار خوبی را در پیاده‌سازی فرآیندها ایجاد کرده است. هنگامی که شما موتور BPMS را در ارتباط با اتوماسیون خود قرار می‌دهید عملا می‌توانید با یکپارچه سازی انجام شده بین نرم‌افزارهای مختلف سازمان یک سامانه جامع برای مدیریت کلیه فرآیندها ایجاد نمایید. البته برای یک پیاده‌سازی موفق تحلیل گام به گام و پیاده‌سازی موردی فرآیندها پیشنهادی است که ما همواره برای مشتریان خود ارائه می‌دهیم. قطعا اتوماسیون اداری برای این موضوع باید زیر ساخت مناسبی را به لحاظ فنی برخوردار باشد که این موضوع در مورد اتوماسیون اداری تحت وب سیما نوین تست شده و مشتریان با توجه به سوابق کاری ما می‌توانند این اطمینان را داشته باشند که سامانه نهایی جهت اتوماسیون اداری و مدیریت فرآیندها به خوبی عمل خواهد کرد.