اتوماسیون اداری تحت وب

اتوماسیون اداری تحت وب به عنوان اصلی‌ترین بسته نرم‌افزاری از سال ۱۳۸۲ تا کنون برای سازمان‌های متععدی در سطح کشور نصب و مورد بهره‌برداری قرار گرفته است. شرکت سامانه‌های هوشمند نسل سوم با تکیه بر متخصصان امور بانک‌های اطلاعاتی و استفاده از تکنولوژی روز در این زمینه توانسته است محصول اتوماسیون اداری خود را برای حجم بسیار بالایی از داده‌ها فعال نگه داشته و نه تنها با رشد اطلاعات سرعت بازیابی صفحات در اتوماسیون اداری تحت وب کاهش پیدا نکرده بلکه این سرعت در نسخه‌های به روز رسانی شده بهینه‌تر و رضایت مشتریان خود را به دست آورده است. اتوماسیون اداری تحت وب تولید شده در شرکت سامانه‌های هوشمند نسل سوم به نام تجاری سیما نوین ثبت گردیده که معمولا با همین نام در بین سازمان‌ها شناخته شده و از آن به عنوان یک نرم‌افزار حرفه ای در زمینه اتوماسیون نام می‌برند. اتوماسیون اداری سیما نوین با معماری Agile و زبان برنامه نویسی C#.NET توسعه داده شده است که در این راستا برای ذخیره سازی داده‌ها از بانک اطلاعاتی SQL Server  نیز استفاده شده است. هم اکنون با توجه به امکانات سخت افزاری موجود در سازمان‌ها و شرکت‌ها و با در نظر گرفتن کمترین هزینه‌ها پیشنهادات مختلفی را برای نصب و استقرار اتوماسیون اداری برای شما خواهیم داشت.

 

معمولا قبل از نصب و استقرار برنامه اتوماسیون اداری تحت وب یه همان اتوماسیون اداری سیما نوین مستریان می‌توانند درخواستی از دموی برنامه را داشته باشند. در ا ین صورت برای مشتریان داخل شهر تهران به صورت حضوری و مشتریان خارج از تهران به صورت ریموت و از راه دور دموی اولیه برگزار خواهد شد. این دمو با توجه به مقیاس سازمان و در نظر گرفتن نیازمندی‌های آنها برگزار می‌گردد. در حین دمو با پرسش‌هایی که از طریق کارشناسان شرکت سامانه‌های هوشمند از نمایندگان و مدیران مشتری به عمل می‌آید سعی در شناخت بیشتر سازمان و ارائه بسته‌های مورد نیاز آنها می‌شود. به تازگی رویکردی را بر اساس کاهش هزینه‌های جاری نیز به مشتریان خود ارائه می‌دهیم که در صورت تمایل و با در نظر گرفتن زیر ساخت‌های نرم‌افزاری موجود بتوانیم این راهکارهای ویژه کاهش هزینه‌ای را برای مشتریان پیاده سازی نماییم. ممکن است این سوال پیش بیاید که راه کار کاهش هزینه‌های جاری که با سیستمی شدن برقرار می‌شود را نسبت به سازمانی که شناختی از آن ندارید چگونه به دست می‌آورید؟

دقیقا برای این موضوع از تجربیات قبلی استفاده کرده و پرسشنامه‌هایی را نیز در اختیار کارشناسان سازمان مشتری قرار داده تا نسبت به توسعه اتوماسیون اداری به آن پاسخ داده و استقرار و توسعه سامانه کامل‌تر اجرا گردد. البته مدیران و کارشناسان سازمان مشتری همواره نظرات کلیدی را می‌توانند به تیم تحلیلگر ارائه دهند که می‌تواند کارایی سامانه نهایی با محوریت اتوماسیون اداری را به حداکثر برساند. اتوماسیون اداری سیما نوین که به عنوان یک بسته تحت وب و موبایل تمامی نیازهای مکانیزه کردن سیستم دبیرهانه را انجام می‌دهد یک بسته نرم‌افزاری است که تقریبا مشابه محیط ارسال ایمیل طراحی شده است. در ظراحی صفخات از تکنولوژی‌های روز مانند Angular JS استفاده شده که سرعت بارگزاری صفحات را بسیار بهینه کرده است. به دلیل شباهتی که بین محیط ارسال ایمیل و اتوماسیون اداری سیما نوین وجود دارد آموزش این بسته نرم‌افزاری بسیار سریع و آسان بوده و معمولا یکی از امتیازات بسیار مهم از دید مشتریان همین موضوع می‌باشد که کاربران زمان زیادی را برای آموزش نباید صرف کنند و سازمان به سرعت بر روی بستر این سامانه خدمات خود را پیش خواهد برد. در کنار آموزش سریع و آسان موضوع پشتیبانی نیز به دلیل تست و آزمایش سامانه در سازمان‌های بزرگ بسیار سریع و چابک صورت می‌گیرد و بیشتر شامل نکاتی است که به صورت تلفتی و تیکت گذاری برطرف می‌شود. سامانه اتوماسیون اداری تحت وب یک سامانه بسیار پرکاربرد می‌باشد تا جایی که کاربران در سازمان‌ها اتوماسیون اداری را بیشتر اوقات به صورت باز بر روی صفحه مانیتور خود در اختیار دارند. بنابراین یک سامانه اتوماسیون اداری تحت وب باید با کمترین ایراد احتمالی فعالیت‌های خود را انجام دهد. محیط اتوماسیون اداری سیما نوین به لحاظ تم‌های گرافیکی و تصاویر پس‌زمینه قابل سفارشی سازی توسط خود کاربر می‌باشند. بنابراین بدون نیاز به دخالت ادمین هر کاربر می‌تواند به راحتی و بدون دخالت مدیر سیستم فقط بر روی سیستم خود تصویر دلخواه را بر روی پس زمینه اتوماسیون اداری قرار داده تا محیط کاری برای او جذاب تر شود و با میل بیشتری امور اداری خود را انجام دهد. لازم به ذکر است که این محیط کاملا با اپ موبایل اتوماسیون اداری هماهنگ بوده و هر گونه تغییرات در کارتابل اتوماسیون تحت وب به راحتی در اپ موبایل نیز مشاهده خواهد شد. برای آشنایی بیشتر با کارشناسان شرکت در تماس باشید و با درخواست دمو از مشاهده یک محیط کارآمد و دوست داشتنی لذت ببرید.