اپ موبایل

صادرات نرم‌افزار به عنوان اولین هدف تجاری در سال ۹۸ موجب نگاه ویژه مدیریت شرکت سامانه‌های هوشمند نسل سوم به تولید اپ موبایل شده است. در ابتدا برای توسعه و ایجاد یک اپ کاملا حرفه‌ای از سال ۹۶ تحلیلهای لازم برای انتخاب معماری مناسب در این زمینه صورت گرفت تا در سال ۹۷ اقدام به تولید و توسعه اولین اپ حرفه‌ای شرکت نمودیم که اپ اتوماسیون اداری می‌باشد. در حال حاضر اپ اتوماسیون اداری سیما نوین هماهنگ با سامانه اتوماسیون تحت وب آماده نصب و استقزار در بستر سازمان‌ها می‌باشد. کاربران سازمانی با وجود اپ اتوماسیون اداری و در صورت دسترسی به اینترنت به راحتی می‌توانند کاربران مجاز و موجود در چارت سازمانی را مشاهده نموده و در صورت نیاز به هر کدام از این کاربران پیام شخصی ارسال کنند. البته سیاست دسترسی به کاربران می‌تواند محدودتر از سامانه اتوماسیون تحت وب باشد و برای ارسال پیام نیاز به یک تاییدیه در قسمت مدیریت وب اتوماسیون وجود داشته باشد. البته هدف اصلی در اپ اتوماسیون اداری ارسال پیام‌های شخصی بین افراد یک سازمان نیست.

 

 

 

 

 

 

 

هدف ما به کارگیری امکانات اولیه و ضروری یک اتوماسیون اداری با سرعتی بالاتر و بر روی دستگاه موبایل می‌باشد که همیشه در اختیار کاربران است. قسمت کارتابل اولین جایی از اتوماسیون اداری تحت وب می‌باشد که کاربران بعد از ورود یا همان لاگین به محیط اتوماسیون به آن سر می‌زنند. شما برای اینکه از آخرین نامه‌های دریافتی مطلع شوید با یک کلیک می‌توانید در محیط وب نامه‌های مربوط به خودتان را مشاهده نمایید. البته نامه‌های جدید با ذکر شماره و به رنگ قرمز قبل از باز شدن در اتوماسیون اداری سیما نوین مشخص می‌گردد. حال این امکان به راحتی توسط اپ موبایل نیز در اختیار کاربران اتوماسیون قرار داده است.

 

برای توسعه ایده‌های خود در زمینه اپ موبایل کافی است با کارشناسان شرکت سامانه‌های هوشمند نسل سوم در ارتباط باشید.

 

 

 

 

شما برای توسعه اپ موبایل حتما نیاز به زیر ساخت سرور و پنل مدیریتی خواهید داشت و اینکه این موبایل باید در دو نسخه Android و IOS انتشار یابد موضوعاتی است که در تحلیل قبل از تولید باید با جزییات به آن پرداخته شود. امکانات بسیار خوبی را برای اپ موبایل شما می‌توانیم در نظر بگیریم که این امکانات شامل Push nitification ها و ده ها امکان دیگر می‌باشد که می‌تواند جذابیت و کاربرد اپ شما را افزایش دهد. استفاده از خدمات مکان یاب که با استفاده از GPS گوشی‌ها انجام می‌شود و همچنین بهره‌گیری از زمان و تاریخ در کنار تمامی رویدادها هم اکنون برای توسعه اپ سازمانی شما آماده است. در توسعه اپ موبایل تمامی امکانات به صورت وب سرویس آماده شده و ما می‌توانیم در کنار برنامه‌های تحت وب شما که از قبل توسعه داده شده است با سرعت قابل قبولی اپ اختصاصی سازمان شما را طراحی کرده و در اختیار کاربران قرار دهیم. در کنار امکانات اختصاصی اپ موبایل بسیاری از امکانات به صورت پایه فراهم شده و از قبل وجود دارد. به همین دلیل تولید اپ موبایل در شرکت ساماننه‌های هوشمند نسل سوم علاوه بر حرفه‌ای بودن می‌تواند با حداقل هزینه برای شما انجام پذیرد. گرافیک برنامه موبایل توسط گروه طراحی و گرافیک شرکت و بر اساس رنگ و لوگوی سازمان شما انجام می‌پذیرد. کافی است با ما در تماس باشید تا به دنیای حرفه‌ای نرم افزار و اپ موبایل وارید شوید.